eBook ZDARMA 

"10 zaručených tipů pro úspěšné zvládnutí KOLONOSKOPIE"

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co o eBooku říkají čtenáři?

Super ebook, moc dobře a lehce s úsměvem vysvětleno. Já, když jsem šla poprvé, tak na letáčku bylo jen pár informací a praktické rady nula. Jsem zvědavá na další názory. Je to moc důležité vyšetření. Takové "život zachraňující." Jsem zvědavá na další "kolonoskopičiny". Jo a jinak je to super jarní očista organismu
JItka Venclíkováwww.jitkavenclikova.cz
Před mým vyšetřením jsem byla trochu nervozní a přišel mi vhod Janin ebook. Uklidnilo mě, že někdo na ten zákrok chodí pravidelně a tím pádem musí přesně vědět, co očekávat. V publikaci jsem našla odpověď na všechny otázky, které se mi honily hlavou a citila jsem se připravena. Mé vyšetření proběhlo v klidu a v souladu s tím, jak jej Jana popisovala. I výsledky byly v pořádku. Je dobré, zbavovat se v životě bubáků!
Darcy Vašíčkováwww.darcyvasickova.cz
Autorka Jana galantně uchopila toto citlivé téma. Vše srozumitelně rozepsala, jednoduše na rovinu, ale zároveň jemně a citlivě. Rakovina střev je v ČR na prvních příčkách co se onkologických onemocnění týče. Vnímám toto téma jako důležité a jsem ráda, že paní Jana to pojala z pohledu klienta.
Magdalena Lejskováwww.magdalenalejskova.cz