Mami, modelka z tebe už nebude …

„Mami, modelka z tebe už nebude“, prohlásil můj tehdy 10-letý syn, když jsem si v červnu zkoušela doma před zrcadlem plavky a balila se na dovolenou směr ostrov Rab v Chorvatsku. Ta dětská upřímnost dokáže někdy pěkně zabolet, au..

Zkoumala jsem před zrcadlem, jak moc je moje jizva po operaci vidět a jestli aspoň trochu vybledla. Vybledla, už není tak červená, ale vidět je. A můžu si za to sama.

Trpělivost přináší růže

Neposlechla jsem pana doktora a začala jsem v době po operaci příliš brzy sportovat. Tím se mi stalo, že se jizva rozjela. Nezůstala tenká čárka, jako mám po operaci slepého střeva, kdy jizva není téměř vidět (tehdy jsem házela na pana doktora očko, aby se snažil), ale jizva se rozšířila do stran.

Můj pán doktor, který mě operoval  při kontrole reagoval: „no trošku se nám to rozjelo“, ale nikdy nevíme, jak které tělo zareaguje“. Kdyby tak věděl …

Ono mé tělo totiž přesně vědělo, jak reaguje na příliš brzkou a velkou fyzickou námahu.

Ale řeknu vám, stálo to za to. Sice rozjetá jizva, ale stihla jsem ještě nějaké ty hodiny na ledě a snažila se naučit piruety. To víte, sezóna na stadiónu končí v březnu a na led čekáte až do září.

Už 5 let se totiž ve svém volném čase snažím stát krasobruslařkou ve věku 40+.

 

 

Modelkou v Chorvatsku

Když jsem pak byla v Chorvatsku u moře a měla někam přejít jen v plavkách, připadalo mi, že každý mou jizvu hypnotizuje. Několikrát jsem přistihla, že se na ni lidé opravdu dívají. Ale co, aspoň se dívají. Jisté je, že bez povšimnutí nezůstanete.  Estetika – ne-estetika, hlavně že jsem naživu a plná energie!

Nakonec pokud bude mít jizvu po operaci  muž tak to určitě bude zvyšovat zájem ze strany žen. Vždyť se říká, že každý správný muž má mít na těle nějaký ten šrám, tak proč by to nemohlo platit i u žen?

 

 

"Jsem nositelkou Lynchova syndromu. Pomáhám lidem s prevencí vzniku rakoviny tlustého střeva. Na základě vlastní zkušenosti učím druhé jak se stravovat, jak se zbavit obav z některých vyšetření, a jak zvítězit nad touto nemocí." Můj příběh si přečtěte tady >>
Komentáře
  1. Lucie napsal:

    No to si teda dovolím oponovat! Modelka jsi, a jaká! 😉

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.